Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie może powstać pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich

Utworzony przez Sylwek, 14 kwietnia 2010 r. o 16:33 Powrót do artykułu
Andrzej napisał:
Zanim powstanie obwodnica to o tej miernocie z tytułem Prezydenta nikt pamiętał nie będzie.
Zadajcie sobie pytanie co Wy dla Lublina robicie? Czy ktoś Was zapamięta z jakiegoś form gdzie wszyscy wyrażają swoje opinie wyłącznie dzięki anonimowości internetu. Pchajcie się do władzy i sami pokażcie jak władze sprawować w tym kraju albo szczekajcie na ludzi tak jak to teraz robicie. Odnośnie sprawy: Uważam, że pomnik to przesada pomimo, ze pomysł szczytny. Andrzej z całym szacunkiem ale nie chciał bym Ciebie nazwać miernotą. I tego nie zrobię bo szanuję ludzi bez względu na ich przekonania. Proszę użytkowników form o opanowanie emocji w wyrażaniu swoich opinii. Pozdrawiam, Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wawel,pomnik on nie wiedział że można przeżyć za 1000zł z dziećmi,bezrobocie jak chol3ra a nie ma mądrego jak rozruszać tę Lubelszczyznę Patriotą nie ten co ginie w wypadku lecz co pomaga biednym rodzinom wykształcić młode mądrzejsze pokolenie
A co Ty zrobiłeś żeby zostać patriotą?? Nie oceniaj innych! Zacznij oceniać od siebie! Jak ktoś chce pracować to pracę znajdzie, ale Polska to kraj leni i idiotów, któzy wolą siedzieć na zasiłku i dostawać kasę za siedzenie przed telewizorem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Zanim powstanie obwodnica to o tej miernocie z tytułem Prezydenta nikt pamiętał nie będzie.
Daj znać jak umrze Twój ojciec! Też go nazwę miernotą! Ciekawe jaką miernotą jesteś Ty? Uważacie, że Kaczyński nic dla Polski nie zrobił? A pamiętacie czasy PRL'u? Zgadnijcie kto stał u boku Wałęsy? Kaczyński jest takim samym bohaterem w walce o niepodległość Polski jak Piłsudski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako mieszkaniec Lublina nie wyrażam zgody na to przedsięwzięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
jako mieszkaniec Lublina nie wyrażam zgody na to przedsięwzięcie
Hahhaah! Na pewno wezmą Twoje zdanie pod uwagę! hahahah!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Daj znać jak umrze Twój ojciec! Też go nazwę miernotą! Ciekawe jaką miernotą jesteś Ty? Uważacie, że Kaczyński nic dla Polski nie zrobił? A pamiętacie czasy PRL'u? Zgadnijcie kto stał u boku Wałęsy? Kaczyński jest takim samym bohaterem w walce o niepodległość Polski jak Piłsudski.
Umarł dosyć dawno. Czasy PRLu w przeciwieństwie do ciebie pamiętam bardzo dobrze. Z Wałęsy robisz już świętego. Czy wystarczyło stać w cieniu Wałęsy aby być pochowanym na Wawelu i dla partyjnych podłych interesów wciągać urząd Prezydenta? Wałęsie to on nie był godny butów czyścić, nie mówiąc już o Prezydencie Kaczorowskim który swoimi zasługami mógł by i 1000 takich miernot jak Kaczyński obdzielić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadą jest że wpisy zaczynają ?????, jeden pisze wiele razy przekornie i negatywnie, zadając kłam prawdzie. Szkoda odpowiadać, popisze sam do siebie i przestanie. A tak po prawdzie pomnik i tak będzie bo to część historii prawdziwej Polski. Dobrze gdyby w Lublinie, bo miasto niedługo będzie podobne do kibucu w Izraelu, gdy zabraknie towaru do dzielenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Zasadą jest że wpisy zaczynają ?????, jeden pisze wiele razy przekornie i negatywnie, zadając kłam prawdzie. Szkoda odpowiadać, popisze sam do siebie i przestanie. A tak po prawdzie pomnik i tak będzie bo to część historii prawdziwej Polski. Dobrze gdyby w Lublinie, bo miasto niedługo będzie podobne do kibucu w Izraelu, gdy zabraknie towaru do dzielenia.
Oświeć wiele osób i napisz coś o tej prawdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Kaczynski zrobił dla Polski tyle na ile pozwoliła mu destruktywana opozycja.Jedyny wraz z P.Klausem walczył o suwerennośc Polski w obrebie Unii Eurooejskiej. Jego wada było,ze wywodzil sie z partii politycznej przeciwstawnej do PO.To dyskwalifikowało o oczach czlonkow opozycji. Czy politycy kłamali osmieszajac i obrzucajac błotem/P.P.PO Palikot i inni/ czy kłamia teraz chwalac po smierci za patriotyzm i propanstwowosc. To nie narod jest winny manipulacji to nie oszukani Polacy. To system polityczny pozwajajacy prowadzic walke wyborcza metodami i srodkami zniewazajacymi ludzka godnosc rodem z dzikiego zachodu Martwy indianin to dobry indianin. Na pomniki przyjdzie czas. Politycy krotkowzroczni i zacietrzewieni wyznawcy palikotyzmu pozwolcie godnie pochowac Człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Umarł dosyć dawno. Czasy PRLu w przeciwieństwie do ciebie pamiętam bardzo dobrze. Z Wałęsy robisz już świętego. Czy wystarczyło stać w cieniu Wałęsy aby być pochowanym na Wawelu i dla partyjnych podłych interesów wciągać urząd Prezydenta? Wałęsie to on nie był godny butów czyścić, nie mówiąc już o Prezydencie Kaczorowskim który swoimi zasługami mógł by i 1000 takich miernot jak Kaczyński obdzielić.
Kompeltny brak przyzwoitości! Wstyd mi, że jestem twoim rodakiem! Wstyd mi, że mieszkam w tym samym mieście jak taka miernota jak ty! Zacytuj gdzie napisałem, że "Wałęsa jest święty"! Zastanów się nad tym jaką miernotą jesteś ty! Dopiero potem oceniaj innych! Jestem pewien, że w walce z komunizmem Kaczyński, a nawet Wałęsa zrobili dużo więcej niż twoja marna postać! Skoro twój ojciec zmarł dawno temu to zastanów się jakbyś się czuł gdyby teraz ktoś opluwał jego imię tak jak robisz to ty! Mam nadzieje, że jest ci głupio, że młodszy musi ci uświadamiać co to jest przyzwoitość w takiej sytuacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorośniesz, zmądrzejesz, z perspektywy lat spojrzysz na ludzi, ich zachowania i dokonania a wtedy porozmawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Dorośniesz, zmądrzejesz, z perspektywy lat spojrzysz na ludzi, ich zachowania i dokonania a wtedy porozmawiamy.
Jestem bardziej dorosły niż ci się wydaje! A twoje zachowanie świadczy raczej o tym, że to ty jeszcze nie dorosłeś! Trochę przyzwoitości i szacunku dla zmarłego! Jeszcze raz powtarzam! Nie oceniaj innych nie znając ich wieku, wykształcenia i statusu społecznego! Twoje teksty skomentuję jednym słowem: "ZAŚCIANEK" Kończę dyskusję z tobą, bo ty i tak nic nie zrozumiesz, zakodowałeś sobie w głowie jakieś stereotypy i jak typowy zaściankowy polaczek uważasz się za najmądrzejszego i według ciebie nikt inny nie ma racji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że "wszystko trzeba przetrawić na zimno i na spokojnie"... Kaczyński był wg.mnie dobrym prezydentem i Tusk nie jest dla mnie autorytetem. Ale... Kaczyński na Wawelu to nieco przesada(tym bardziej,że był zżyty z Warszawą) ;bo jeśli Kaczyńscy na Wawelu pochowani będą,to Wałęsa powie:"ja też chcę-bo rozpętałem Solidarność i mam Nobla,przeskoczyłem przez furtkę w Stoczni,itp.,itd". Buzek powie:"a ja też chcę-bo jestem w Europarlamencie,itd." Takich postaci można znaleźć co najmniej kilkanaście"na dzień dzisiejszy"... Podobnie i pomnik w Lublinie-to chyba lekka przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
Hahhaah! Na pewno wezmą Twoje zdanie pod uwagę! hahahah!
Wezmą czy nie wezmą ja też NIE WYRAŻAM ZGODY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
A ja myślę,że "wszystko trzeba przetrawić na zimno i na spokojnie"... Kaczyński był wg.mnie dobrym prezydentem i Tusk nie jest dla mnie autorytetem. Ale... Kaczyński na Wawelu to nieco przesada(tym bardziej,że był zżyty z Warszawą) ;bo jeśli Kaczyńscy na Wawelu pochowani będą,to Wałęsa powie:"ja też chcę-bo rozpętałem Solidarność i mam Nobla,przeskoczyłem przez furtkę w Stoczni,itp.,itd". Buzek powie:"a ja też chcę-bo jestem w Europarlamencie,itd." Takich postaci można znaleźć co najmniej kilkanaście"na dzień dzisiejszy"... Podobnie i pomnik w Lublinie-to chyba lekka przesada...
Zgadzam się! Również uważam, że pogrzeb powinien być w Wawie. Pomnik też lekka przesada, ale uważam też, ze jakieś kłótnie i protesty są wyrazem braku szacunku dla zmarłego. Niech skończy się żałoba, niech odbędzie się pogrzeb i dopiero wtedy się kłóćcie. Przecież te kłótnie i protesty i tak teraz nic nie zmienią. Decyzje zapadły. Świat się na nas patrzy, a te prostesty przynoszą tylko wstyd naszemu krajowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla powagi sytuacji, szkoda że przez to wszystko ludzie zapomnieli o rocznicy śmierci Jana Pawła II która w Polsce prawie wogóle nie była uczczona i tylko im w głowach pomniki i gdzie pochować prezydenta. Szkoda że tak nie płakali i nie walczyli o pochówek Ojca Świętego w Polsce:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapluty, potworny karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swoją brudną duszę, opluwający mnie zewsząd, nie szczędzący niczego, co szczędzić trzeba – rodziny, stosunków, bliskich mi ludzi, śledzący moje kroki, robiący małpie grymasy, przekształcający każdą myśl odwrotnie – ten potworny karzeł pełzał za mną, jak nieodłączny druh, ubrany w chorągiewki różnych typów i kolorów – to obcego, to swego państwa, krzyczący frazesy, wykrzywiający potworną gębę, wymyślający jakieś niesłychane historie, ten karzeł był moim nieodstępnym druhem, nieodstępnym towarzyszem doli i niedoli, szczęścia i nieszczęścia, zwycięstwa i klęski SĄ TO SŁOWA Józef Klemens Piłsudski 1867-1935 WYPOWIEDZIANE 3 LICA 1923 ROKU W HOTELU BRISTOL W KTÓRYCH TO WYRAZIŁ OBRZYDZENIE DO POLITYKI. POLSKIE PIEKIEŁKO, JUŻ OD SETEK LAT POKAZUJE KIM JESTESMY W EUROPIE "Zaplutymi karłami o krzywych nóżkach" MAM NADZIEJĘ ŻE DZIĘKI TEJ TRAGEDI POLSKA WYJDZIE Z TEGO PIEKŁA ! ALE NIE WY TEGO NIE CHCECIE !!! KŁOĆCIE SIĘ O ŁAWECZKI POMNIKI I INNE PIERDOŁKI. LŻYJCIE INNYM, BO KONSTRUKTYWNA DYSKUSJA JEST WAM OBCA. JA CHCE ABY POLSKA ODETCHNEŁA PIERSIĄ ABY ORZEŁ NA NASZEJ FLADZE POWIEWAŁ Z DUMĄ I UNOSIŁ SIĘ PONAD INNYMI FLAGAMI. ALE NIE WASZA MAŁOSTKOWOŚĆ, WASZE PODDANIE TELEWIZJI, NIE POZWOLI WAM ZOBACZYĆ ŻE MÓWICIE O CZŁOWIEKU, O OJCU, O DZIADKU O ŻYWICIELU RODZINY. SZYDZĄC MU SZYDZICIE JEGO CÓRCE JEGO WNUKOM. TA ZAZDROŚĆ KTÓRA ZAMIAST ZAMIENIĆ SIĘ W CHĘĆ BYCIA KIMŚ LEPSZYM NIŻ ŚP. PREZYDENT WYPEŁZA W WASZYCH KRZYWYCH KARŁOWATYCH SŁOWACH !!! CIEKAWE CZY SZYDZICIE TAK MATCE , BO JEŚLI TAK TO POGRATULOWAĆ JAKICH CZYTELNIKÓW MA DZIENNIK. A WYSTARCZY ZWYKŁE "NIE CHĘ" LUB "MOŻE INACZEJ UCZCIJMY JEGO ZASŁUGI" - ZACZNIJMY TAK DYSKUSJĘ ... JAK WSZYSCY NORMALNI NA TYM ŚWIECIE. teraz co do tematu pomnika : Ławka tak inne poczekajmy aż emocję ochłoną a niedouczone bluzgacze karły intelektualne douczą się historii i zrozumieją ( z wielką nadzieją że im się to uda ). Proszę też nie zapominać o innych zasłużonych lecących tym samolotem może ławka tragedii 10-04-2010 ze wszystkimi nazwiskami na oparciu. Było tam wiele osób które równie jak prezydent zasługują na wyróżnienie. Z poważaniem dla wszystkich rozumiejących zasady polemiki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pomnik wielkiego PIS-uaru na Pl. Litewskim ?? Porąbało gościa !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja napiszę tylko tyle, że smutna jest polska rzeczywistość. Ja też nigdy nie popierałam Lecha Kaczyńskiego, ale opanujcie się i dajcie Mu odejść w spokoju... pomniki, kłótnie, pieniactwo - na to będzie jeszcze czas... Na razie zatrzymajmy się przez te kilka dni i pomyślmy w ciszy co MY możemy zrobić dla Polski... Bo tak naprawdę to od nas zależy, jak to wszystko będzie wyglądać! A Zmarłym należy się szacunek... Pokój Ich duszom - wszystkim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molibden napisał:
Może tu: http://maps.google.com/maps?hl=pl&lr=&...ved=0CAcQnwIwAA
Dobre , chociaż nie wiem czy godzien ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...